سمنان،میدان عدالت،ساختمان درخشان،طبقه اول شرقی
09122317796
02333350774

کارت ویزیت

کارت ویزیت در کلامی خلاصه و رسا، وسیله ایست ابتدا برای معرفی شما و سپس ارائه راههای تماس با شما. از آنجا که برخورد اول همیشه مهم و تاثیر گذار خواهد بود، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات شما را برعهده خواهد داشت.

ضرورت هر تجارت و برندی یک لوگوی خوب، یک ظاهر شیک و متناسب و نیز البته یک کارت ویزیت چشمگیر است. نیازی به توضیح نیست که کمترین خط ارتباطی برند شما با مخاطب احتمالی همین کارت مقوایی کوچک است که باید دقیق، با اطلاعات کافی، زیبا و به‌گونه‌ای جذاب و ممتاز باشد که مخاطبی که نمی‌داند حتی هنوز مشتری شما هست یا نه، آن را برای روز مبادایی که مشخص نیست چه زمانی، نگه دارد. اگر این اتفاق زیاد برای برند شما می‌افتد تبریک می‌گوییم، اما اگر نیاز هست که بیشتر به این مقوله فکر کنید ما در کنار شما هستیم. خوشبختانه بااین‌همه تنوعی که هست بسته به نیاز و هزینه‌ای که برای این کار کنار گذاشته‌اید از بین پیشنهادهای گوناگون بهترین گزینه را به شما ارائه می‌کنیم.
کارت ویزیت باید حرفه‌ای، مؤثر و به‌گونه‌ای متفاوت باشد تا از بین همه تصاویر، چند ثانیه‌ای ذهن مخاطب را درگیر کند، او را متقاعد کند که این کارت را ببیند و پیش خود نگه دارد. باز این هم آخر راه نیست، خیلی از کارت‌ها را می‌گیریم و بیشترشان را همان روز گم می‌کنیم! باید متقاعد کنید که کارت شما – که حاوی راه تماس شماست – را درجایی امن و قابل مراجعه نگهداری کند. خلاصه این‌که، کارت شما باید بین دیگر اقلام تبلیغاتی به‌خصوص کارت‌های ویزیت بدرخشد.

امروزه کارت های ویزیت در اندازه های مختلف و جنس های گوناگونی قابل تولید و عرضه هستند و این تنوع در جنس و اندازه باعث شده است که مشتریان دایره انتخاب وسیعی داشته باشند.

از لحاظ قیمت و هزینه می توان کارت های ویزیت را در سه دسته ارزان قیمت – میان قیمت و گران قیمت تقسیم بندی نمود که اگرچه این تقسیم بندی ها با توجه به مبلغ درآمد شما یا میزان هزینه ای که قصد دارید در این زمینه انجام دهید ممکن است با تغییر همراه باشد ولی با درنظرگرفتن کلیت جامعه می توان به این دسته بندی رسید.

کارت ویزیت های ارزان قیمت عبارتند از : گلاسه، سلفون مات و براق، انواع کارت های کتان و برخی مدل های کارت های لمینت

کارت ویزیت های میان قیمت عبارتند از: کارت ویزیت های لمینت مات و براق، کارت های سلفون مخملی، کارت های برجسته و …

از کارت های گران قیمت نیز میتوان به انواع کارت های PVC و کارت هایی با برش خاص یا چاپ ثانویه (طلاکوب،رنگ پنجم و …) نام برد.

همچنین از نظر ابعاد نیز اگرچه دو اندازه 4.8×8.6 و 9×6 سانتیمتر به عنوان اندازه های اصلی قابل ذکر می باشند اما انواع کارت های مربعی با سایزهای مختلف و نیز کارت هایی با شکل هندسی غیرمستطیلی (دایره،مثلثی، شش ضلعی یا هر شکل غیرمنتظم دیگر) نیز متصور است.

Title 1 Title 2 Title 3
Content 1 1 Content 1 2 Content 1 3
Content 2 1 Content 2 2 Content 2 3
Content 3 1 Content 3 2 Content 3 3